Witam serdecznie. 

     Zapraszam do zapoznania się z zakresem prowadzonych przeze mnie usług fotograficznych.

Na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie. Fotografuję na terenie całej Polski oraz podejmuję się realizacji projektów poza granicami kraju.

Głownie zajmuję się:

- Fotografią okolicznościową.

- Fotografią studyjną.

- Fotografią reklamową.  

Opisane powyżej kategorie stanowią ogólny zarys wykonywanych przeze mnie usług fotograficznych.  W przypadku realizacji nietypowych zleceń oraz dopasowania oferty do Państwa indywidualnych potrzeb, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez email:

numer tel. +48 792 455 679

adres email: marek@baranowskifotografia.pl

  Podczas wykonywania reportaży fotograficznych z różnego rodzaju uroczystości, a zwłaszcza tych odbywających się w kościele, staram się zachowywać bardzo dyskretnie tak, aby nie zwracać nadmiernie uwagi na siebie i jak najmniej ingerować w przebieg uroczystości. Zależy mi na tym, aby utrwalić na fotografiach, najważniejsze momenty wydarzenia, w jak najbardziej naturalny sposób.

Fotografując w studio posługuję się światłem naturalnym lub zestawem lamp błyskowych i licznych modyfikatorów światła. Umożliwia mi to kontrolę nad powstawaniem obrazu i pomaga osiągnąć konkretne efekty we wcześniej zaplanowanych fotografiach. Przy użyciu mobilnego studia jestem w stanie wykonać zdjęcia studyjne bezpośrednio u klienta.

Do każdego zlecenia przygotowuję się bardzo sumiennie, aby możliwie jak najlepiej wykonać swoją pracę i tym samym spełnić wszelkie oczekiwania moich klientów.

Marek Baranowski